Teslimat Sözleşmesi

1. İstanbul Tıp Kitabevleri'nden kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını bildirdiğiniz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

2. İstanbul Tıp Kitabevleri tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura, bilahare fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar YTL ve TL olarak ifade edilmiştir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen fiyatlara KDV dahildir. Kitap ürünlerinde KDV oranları %8`dir.

3. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından İstanbul Tıp Kitabevleri sorumlu değildir.

4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse sipariş formunda belirtilen kargo firmaları ile yapılır.

6. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@istanbultip.com.tr'ye yazarak, durumu İstanbul Tıp Kitabevleri`ne bildirebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0212 5879445 numaralı telefona fakslanıp durum info@istanbultip.com.tr'ye bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. İstanbul Tıp Kitabevleri sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 3 (3) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

8. İstanbul Tıp Kitabevleri `den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

9. Siparişinizi verdikten sonra 1 saat içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Sİparişinizi iptal ettirmek için 0212 584 20 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@istanbultip.com.tr.tr adresine mail göndererekte siparişinizi 1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Teslimat

1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır.

2. İstanbul Tıp Kitabevleri gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. İstanbul Tıp Kitabevleri müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.

3. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 1-5 gün.

4. Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.

a. Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veritabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
b. Paketinizin teslim edileceği yer. (Türkiye içi ve Türkiye dışı gönderi tarifeleri farklıdır. Türkiye dışı gönderilerde ülkelere göre tarife değişmektedir.)
c. Türkiye içi gönderilerde seçtiğiniz teslimatçı firma. Sipariş sürecinde kargo firması ve ücret seçenekleri adres aşamasından sonra kargo sayfasında bildirilmektedir.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.