Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Stahl'ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi

  • 9786054949663
  • Stephen M. Stahl
  • Tayfun Uzbay
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2016
  • 320
51.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Profesör Stephen M. Stahl Nöropsikofarmakoloji alanında çalışanların çok iyi tanıdığı bir isim. Alana sunduğu eserler ülkemizde de nörobilim, nöroloji, psikiyatri, farmakoloji ve klinik psikoloji alanında çalışanlar için nöropsikiyatrik hastalıkların farmakoterapisi çerçevesinde çok değerli bilimsel referansları oluşturuyor.

Stahl’ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi başlığı ile Türkçeye çevirdiğimiz bu eser, hem güncel nöropsikofarmakolojinin hızlı bir tekrarına, hem de ilgilinin kendini sınamasına yardımcı oluyor. Kitap önemli bilgileri temel nörobilimin yanı sıra tüm nöropsikiyatrik hastaları kapsayacak şekilde çoktan seçmeli test soruları aracılığı ile veriyor. Bu okuyucuya pratik olduğu kadar, oldukça etkili ve kalıcı bir öğrenme olanağı sunuyor.

Çevirinin nöropsikofarmakoloji veya nöropsikiyatrik hastalıkların farmakoterapisi ile ilgilenenler için eğlenceli ve etkili bir kaynak olacağına inanıyoruz. Kitabı okuyuculara yararlı olması ve gözümüzden kaçan bazı hataların hoş görülmesi dileği ile kullanımınıza sunuyoruz. 

 

Prof. Dr. İ. Tayfun UZBAY 

 

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 25.50 TL 52.57 TL
3 17.00 TL 53.07 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.