Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

              instagram

 

             Facebook

 

               Twitter

 

Sages El Kitabı

194 kez incelendi.
4 5
116.00 TL
  • 9786054949311
  • Nathaniel J. Soper
  • Hakan Yanar
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2015
  • 651
116.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

SAGES El Kitabının üçüncü baskısını hazırlarken, bütün el kitabını tamamen gözden geçirdik, yeniden düzenledik ve yapılandırdık. El kitabını daha rahat taşınabilir bir hale getirmek için kısaltma yoluna gitmek yerine, iki ayrı cilde ayırmayı tercih ettik. Birinci cilt, cerrahi asistanlığı sırasında uygulanan prosedürleri ve temel uygulamaları kapsamaktadır. Birinci cildin öğrenciler, asistanlar ve diğer benzeri tıbbi bakım alanlarındaki stajyerler tarafından kullanılacağını tahmin etmekteyiz, ancak bu durum yanıltıcı olmamalıdır, çünkü deneyimli cerrahlarını ilgisini çekecek prosedürler ve temel yöntemler de bu baskıya eklenmiştir. İkinci cilt uzmanlık öncesi öğretilen daha ileri prosedürleri kapsamaktadır. Eğer elinizde ikinci baskının eski ve yıpranmış bir kopyası mevcutsa, bu baskının her iki cildinde de pek çok yenilik bulacaksınız.

Tüm bölümler, minimal erişim alanında çalışan modern cerrahın ihtiyaçlarına uygun şekilde yeniden düzenlendi. Bu baskıda ekibimize iki yeni editör eklendi. Her ne kadar pek çok bölüm yeni yazarlarca hazırlandıysa da pek çok sadık yazarımız katkıda bulunmaya devam etti. Bu baskıya renkli fotoğraflar da eklendi.

Önceden olduğu gibi, bu baskıda da eksiksizlik ile kısa ve öz olmak arasında bir denge yakalamak için uğraşıldı. Videolar da dahil önemli ek bilgilere SAGES’in internet sitesinden ulaşılabillir (Bkz Ek, Birinci Cildin Sonu). Ancak her zaman olduğu gibi bu el kitabını da cerrahi yolculuğunuzun her adımında SAGES uzmanlarını yanınızda görmenin bir yolu olarak görmenizi diliyoruz.

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 58.00 TL 119.56 TL
3 38.67 TL 120.71 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.