Pediyatride Rutinler

5996 kez incelendi.
4 5 5996
175.93 TL
  • 9786054499908
  • Ömer Devecioğlu, Agop Çıtak
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2014
  • 960
190.00 TL
İlgili Ürünler
  • Detaylı Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Yorumlar

13 yıl önce Türk Tıbbının hizmetine sunduğumuz Pediatride Rutinler kitabımız geçen bu süre içerisinde tıpta uzmanlık öğrencileri,çocuk uzmanları ve aile hekimlerimizin başucu kitabı olmayı başardı ve tıp kitapları içinde kendine ayrı bir yer edindi. Bu nedenle her beş yılda bir baskımızı yenilemeyi ve güncel kalmayı planlamıştık. Ancak yerleşim alanımızın deprem riski nedeniyle tahliye edilmesi nedeniyle 2010 yılında planlanan 3.baskımız gecikmiş oldu.

Bu süre içinde anabilim dalımızda bir çok idari ve yapısal değişiklik meydana geldi. İlk baskımızda uzman grubunda yer alan Agop Çıtak Hocamız kariyer basamaklarını başarı ile tırmanarak profesörlüğe yükseldi ve editörlerimizden biri oldu. İlk baskıda yer alan birçok hocamız emekli oldu ve yeni hocalarımız yazarlar grubuna eklendi.

Tıptaki hızlı gelişim ve değişim nedeniyle birçok bölüm yeniden yazıldı veya güncel bilgilerle değiştirildi. Çocukta sedasyon ve ağrı gibi çok önemli iki yeni bölüm uzman hekimler tarafından hazırlandı ve kitaba eklendi.

Yeni baskıda tıpta uzmanlık öğrencilerinin kitaptan beklentileri değerlendirildi ve kitabın yeni baskısına yansıtıldı.3.baskımızı bu duygularla hazırlarken ana görevimizin sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğunu unutmadık. Bilgileri topladık, güncelledik ve çocuklarımızın her zaman sağlıklı ve mutlu olmaları için uğraş veren tıpta uzmanlık öğrencilerimiz ve hekimlerimizin beğenisine sunduk. Beklentilerinizi karşıladığımızı umut ediyor, 3.baskının Türk tıbbına yararlı olmasını en içten duygularımızla diliyoruz.

Prof. Dr. Ömer Devecioğlu / Prof. Dr. Agop Çıtak

Ekim 2013 / İstanbul

23
İŞ BANKASI
Taksit TutarıToplam Tutar
97.92 TL195.84 TL
65.91 TL197.72 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
YORUM YAP
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.