Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Ortopedik Eklem Mobilizasyonu ve Manipulasyonu

  • 9786057607522
  • Manske, Lehecka
  • Doç. Dr. Ebru K. Mutlu
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2020
  • 260
  • HEMEN TESLİM
110.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Mobilizasyon ve manipulasyon tekniklerinin gösterildiği toplam 60 adet video

 

Eklem manipülasyon ve mobilizasyonu 40 yılı aşkın süredir uygulanmaktadır. Bu kitapta anlatılan eklem manipülasyon ve mobilizasyonu, Amerika Birleşik Devletleri’nde fizik tedavi programlarında kullanılan ve büyük oranda popüler, anlaşılması ve klinik uygulaması en kolay olan tekniklerden oluşmaktadır. 

Kitabın amacı, eklem thrust ve nonthrust prosedürlerinin klinik uygulaması üzerine eğitimcilere, klinisyenlere ve meslek öncesindeki fizyoterapi ve rehabilitasyon program öğrencilerine kapsamlı kanıta dayalı bir metin sunmaktır. 

Bu kitap, kas iskelet eklem ağrısı ve disfonksiyonu olan hastaların tedavisinden sorumlu olan fizyoterapistler, osteopatlar, eğitimciler ve meslek öncesindeki fizyoterapi ve rehabilitasyon program öğrencileri için tasarlanmıştır. 
 

Kitabın dili ve içeriği sınıfta, laboratuvarda, klinikte veya profesyonel çalışma alanlarında kullanım için anlaşılması kolaydır. Bu kitap ağrı, limitli eklem mobilitesi ve disfonksiyon ile ilişkili çok çeşitli kas iskelet sistemi hastalık semptomları yaşayan hastalar için uygulanan eklem thrust/nonthrust tekniklerini, teorilerini ve literatürdeki son kanıtları okuyucuya sunmaktadır.

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 55.00 TL 113.38 TL
3 36.67 TL 114.47 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.