Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Mecburi Hizmet El Kitabı Mezuniyet Sonrası Hekimlikte İlk Adım

  • 9786057607713
  • Doç. Dr. İlyas Yolbaş
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2020
  • 644
  • HEMEN TESLİM
90.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Öncelikle hekimliği en zor süreci mezuniyet sonrası ilk dönemdir. Bu nedenle böyle detaylı bir kaynak hazırlayarak yeni hekimlere yardımcı olmayı amaçladık. Piyasada hekimlere yönelik birçok reçete ve tanı tedavi kitabı bulunmaktadır. Bu kitapların çoğunda sadece yetişkinlere yönelik tedaviler var olup çocuklara yönelik tedavi eksik kalmaktadır. Çoğu kitapta tedavi seçenekleri verilirken her hastalık için
birden çok seçenek verilip kafa karışıklığına neden olmaktadırlar. Ayrıca bu kitaplarda ilaç dozları, ilaçların ticari isimleri ve laboratuvar referans değerleri eksik kalmakta dolayısıyla hekim bir kaç kitaba birden ihtiyaç duymaktadır.

 

Bu kitapta özellikle aile hekimleri, pratisyen hekimler, stajer doktorlar, intern doktorlar ve pediatristler için; poliklinik hastaları, yatan hastalar ve acil vakalara yönelik , hem yetişkin hastalar hem de çocuk hastalar için tanı, tedavi ve takipte gerekli bilgiler, örnek reçeteler, ilaç dozları, ilaçların ticari isimlerini ve laboratuvar referans değerlerini içeren hekimlerin başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacağı bir kitap hazırlamaya çalıştık.

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 45.00 TL 92.76 TL
3 30.00 TL 93.65 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.