Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Jinekoloji ve Obstetrik Sivaslıoğlu

  • 9786057607546
  • Prof. A. Akın Sivaslıoğlu
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2020
  • 576
  • HEMEN TESLİM
110.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Sivaslıoğlu Jinekoloji ve Obstetrik kitabını yazmakta ki amacım 33 yıllık hekimlik deneyimden yararlanarak güncel; rafine ve etkin bilgiyi okuyucu ile paylaşmaktır.

Öte yandan; zaman zaman kaynak kitapların okunmasında, okuyucunun zorlandığı; yazım dili nedeniyle keyifli okumayı yapamadığı bilinen bir gerçektir. Aynı şekilde kaynak kitaplardaki bir diğer sorun da bilginin veriliş yoğunluğudur. Bu problemlerin farkında olarak okunması kolay; güncel bilginin dengeli yoğunlukta aktarıldığı bir kitap yazmaya gayret gösterdim.

Okuyucu spektrumu olarak; stajyer doktorlar, intörn doktorlar, aile hekimleri, kadın hastalıkları ve doğum asistanları, jinekolog ve obstetrisyenler hedeflenildi ve bu kitap; her bir grubun kendine yarayacak bilgilerle donatıldı. Böylece, kadın hastalıkları ve doğum ders sınavı, Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ve kadın doğum uzmanlık alanında yan dal sınavına hazırlanan veya profesyonel kariyerinde ihtiyaç duyduğu güncel bilgiye ulaşmak isteyen hekimler için iyi bir ‘çalışma kitab’ı da oluştu. 

 

 

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 55.00 TL 113.38 TL
3 36.67 TL 114.47 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.