Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Acil Dahiliye

  • 9786059528061
  • Prof.Dr. Başar Cander
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2017
  • 1260
315.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Tıp ilmi insanlık tarihi boyunca en muteber ilimlerden olmuştur. Çünkü sağlık insanlık açısından hayatın sür-dürülebilirliğinde en önemli köşe taşlarındandır. Sağlıklı bir yaşam en büyük nimetlerden kabul edilmiş ve buna hizmet eden doktorlar da yüzyıllar boyunca toplumda saygın bir yere sahip olmuşlardır. Günümüze gelinceye kadar tıp ilminde büyük gelişmeler olmuş teknolojinin de katkısıyla modern tıp büyük mesafeler kat etmiştir. Giderek artan bilimsel veriler tıp eğitimini giderek daha da zorlaştırmıştır. Sürekli artan ve yenilenen bilgileri takip etmek ve kendini geliştirmek her doktorun mesleğinin önemli bir parçası haline gelmiştir. Bütün bunların temel bir bakış açısı ve bilgi kaynağı üzerine olması binayı sağlamlaştırmak ve ilimleri özümsemek için önemli bir noktadır. Bu yüzden her branşta başvurulması gereken ana kaynaklar çok önem taşımaktadır.

Dahiliye Artan bir ilimle genişlemiş ve bir çok alana spesifikleşmek zorunda kalmıştır.İşte bu farklı branşların toplandığı ortak nokta Acil Dahiliye olmaktadır. Tüm acil servis başvurularının büyük çoğunluğu acil dahiliye ile ilgilidir. En çok konsültasyon istenen brançların başında  ve acil servislerden en çok hasta dahiliyeye yatar.

Bu nedenle Acil Dahiliye kitabı, hem dahiliye uzman ve asistanları için hemde Acil tıp uzman, asistanları  ve acilde çalışan diğer hekimler için acil dahiliye konusunda donanımlı bir kaynak kitap olacaktır.

 

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 157.50 TL 324.67 TL
3 105.00 TL 327.79 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.