Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

İnsan Performansında Fonksiyonel Testler

  • 9786059528399
  • Reiman, Manske
  • Çiğdem Bulgan, Mustafa Aslan Başar
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2018
  • 326
97.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

İnsan Performansında Fonksiyonel Testler, klinisyenlere spor, egzersiz ve mesleki ortamlar için klinik ve veri tabanlı fonksiyonel testler üzerine bilgi derlemesi sunar, Kitap, yeni başlayanlar için bir öğrenme aracı ve daha ileri klinisyenler için kapsamlı bir referanstır. Spor, dinlenme, iş ve günlük yaşamdaki fiziksel aktivitelerin değerlendirilmesi için fonksiyonel testlere eşsiz bir bakış açısı sunar. 

Her test, testin amacı, gerekli ekipmanları, test prosedürü, sonuçların yorumlanması ve önerilen normatif değerleriyle beraber geçerlilik ve güvenilirlik detaylarını da kapsayacak şekilde adım adım anlatıldı.

Testler, aynı zamanda klinisyenlerin en rahat şekilde gerçekleştirecekleri testlere kolayca ulaşmalarına olanak tanıyarak en kolaydan en karmaşığa doğru düzenlendi. Spor, meslek ve fitness için performansa yönelik testlerin yapılması ile ilgili spesifik ayrıntılar ve tavsiyelerde de bulunuldu. Testlerin daha iyi anlaşılması için, kitapla beraber sunulan DVD'de en gelişmiş 40 testin uygulama örnekleri gösterildi. Test sayfalarında gösterilen ikon, o testle ilgili uygulamanın DVD'de olduğunu gösterir. Buna ek olarak, DVD, seçilen testlerin veri kaydı için düzenlenen çoğaltılabilir formlara uygun baskı erişimini sunmak için bir bilgisayara yüklenebilir.

Teorik bilgiyi detaylı sunan ve uygulamaları ayrıntılayan bu kitabın amacı klinisyenlere danışanlarının veya hastalarının sınırlarını belirlemek ve performanslarını iyileştirerek günlük yaşamlarında fonksiyonellik kazandırmak için fonksiyonel testleri anlama ve hayata dahil etme konusunda yardımcı olmaktadır.

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 48.50 TL 99.98 TL
3 32.33 TL 100.94 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.