Hakkımızda

İstanbul Tıp Kitabevi; yayın hayatına verdiği hizmetiyle 13. yılını geride bırakmıştır.

Kitabevimizin temel hedefi, güncel  ve en geniş kitap seçeneğiyle tıp ve sağlık  araştırmacısı ve okuyucusunu buluşturmaktır. Bunu önemli yayın evleri ve yazarların eserleri ile, güncel konuların yer aldığı kitaplarla gerçekleştirecektir.

Bize bu seçimimizde ve nasıl yol alacağımız konusunda yönlendirenlerin araştırmacılar ve okuyucuların olduğunun bilinmesini isteriz. Bugün tıp kitabevimiz, tüm Türkiye’deki  tıp ve sağlık, araştırmacı ve okuyucusuna en iyi şekilde ulaşmaya gayret etmektedir. 2015 yılında kapılarını açtığımız 2 yeni şubemizle ( Konya ve Kadıköy şubeleri )  daha fazla sayıda okuyucuya ulaşacaktır.

İstanbul Tıp Kitabevi, en kaliteli baskı teknolojisini kullanarak okuyucunun yıllarca kütüphanesinde saklayacağı kitapları oluşturmaktadır. Yaptığı yeni girişimlerle okuyucu memnun etmeye devam edecektir.

İstanbul Tıp Kitabevi, tüm meslektaşları ile uyum içinde çalışmaktadır ve bunu sürdürmeye kararlıdır. Yaptığı iş ortaklıkları ile diğer yayınevlerinin de haklarına saygı duyarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz, hizmetlerine paralel olarak, Türk tıbbının gelişiminin daimi destekçilerinden İlaç firmaları ile oluşturduğu koordineli işbirliği ile sektöre katkıda bulunmaya devam edecektir.

İstanbul Tıp Kitabevi, Türkiye de hemşirelik eğitimine de ciddi önem vermektedir., Bugüne kadar Hemşirelik alanında, en önemli editörlerle 40'ın üzerinde kitaplar çıkarmıştır,

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında ise daha önce yapılmamış temel kitapları okuyucuya sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

Ayrıca Temel Tıp Bilimleri kitapları ve serileri ( BRS ) ile akademik çevrelerin takdirini kazanırken, öğrencilerin yoğun ilgisi ile memnuniyet duymuştur. Ve bu alanlarda yeni kitaplar sunmaya devam ederek hak ettiği yerini koruyacaktır.

Doğru kitap seçimleri ve yeni çalışmalarımızla araştırmacıların ve okuyucuların takdirini kazanacağımızdan eminiz. Ve biz İstanbul Tıp Kitabevi olarak bundan kıvanç duyacağız.

 

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.