Gizlilik İlkeleri

İstanbul Tıp Kitabevleri size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.
 
İstanbul Tıp Kitabevleri hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. İstanbul Tıp Kitabevleri`nden satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, İstanbul Tıp Kitabevleri veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez. Bir güvenlik politikası olarak, İstanbul Tıp Kitabevleri hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır.
 
İstanbul Tıp Kitabevleri, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
 
İstanbul Tıp Kitabevleri’nde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.