Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

              instagram

 

             Facebook

 

               Twitter

 

Core Gelişimi

  • 9786059528603
  • Jeffrey M. Willardson
  • Yrd.Doç.Dr.Çiğdem Bulgan, Mustafa Arslan Başar
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2018
  • 221
45.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Elit düzeydeki sporcular, fitness ve fiziksel kuvvetlerine büyük önem göstermektedir. Onlara yardım edemezsiniz fakat kaslı bacaklarını ve iyi gelişmiş kollarını fark edebilirsiniz. Her ne kadar, güçlü bir golf swing hareketi ya da sert bir hokey vuruşu ile tanınmış olsalar da, en iyi sporcuların ortak bir özelliği vardır; güçlü ve iyi bir kondisyona sahip core.

Sportif kondisyon alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan National Strength and Conditioning Association (NSCA), size sportif peformansı en üst düzeye çıkarmak için core kuvvetini geliştirmeye yönelik otoriter bir kaynak sunmaktadır. 

Antreman, kondisyon ve bilim alanında en iyi 17 ismin katkılarıyla, Core Gelişimi, bilim temelli değerlendirme kitleriyle, spora özgü programlarla ve kişiye özgü core programı geliştirmek için uzman tavsiyeleriyle birlikte 73 en etkili egzersizi yayınlamıştır. 

Basketbol, futbol, amerikan futbolu, golf, beyzbol, tenis- branşınız ne olursa olsun Core Gelişimi sizi başarı elde etmek için doğru ve en güçlü yere götürecektir. 

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 22.50 TL 46.38 TL
3 15.00 TL 46.83 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.