Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Cerrahi Hastalıklar Bilgisi I-II

  • 9786057607485
  • Dr.Serap Bulut, Dr.Adnan Mut
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2019
  • 290
  • HEMEN TESLİM
60.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Sevgili Sağlık Meslekleri Öğrencileri ve Meraklı Sağlık Okurları, Bilginin güç olduğunun farkında olup bilmek için okuyan, donanımı arttırmak isteyen veya ders aldığı konularda bir kaynak arayan sizler için hazırlanan bu kitap “Cerrahi Hastalıklar” hakkında bilmeniz gerekenleri sunuyor. Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim üyeleri öncülüğünde her biri kendi alanlarında uzman farklı cerrahi ve dahili branşlardan akademisyen ve uzman doktorların bir araya gelerek oluşturdukları bu kitapta ihtiyaç duyacağınız en güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Tıp dışı sağlık meslekleri için ‘Cerrahi Hastalıklar’ alanında, öğrencilerimize referans olacak bir kitaba ihtiyaç olduğunu gözlemledik. Hemşirelik alanında “cerrahi” ders kitapları, doğal olarak bakım ilkeleri ağırlıklıdır. Özellikle ameliyathane hizmetleri, anestezi teknikleri, ilk ve acil yardım başta olmak üzere, hekim dışı sağlık meslek mensuplarının yetiştiği programların da yararlanması için temel bilgileri içerecek şekilde bir kaynak bulunmamaktaydı.
Kitabımızın, bu alanda sağlık meslek mensuplarının ve hatta bu konularda bilgi sahibi olmak isteyecek kişilerin, başvuru kaynağı olarak, önemli bir boşluğu dolduracağını ümit ediyoruz.

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 30.00 TL 61.84 TL
3 20.00 TL 62.44 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.