Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Bir Bakışta Fizyoloji

  • 9786057607331
  • Hande Yapışlar
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2019
  • 156
75.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Fizyoloji ile ilgili bilmeniz gereken herşey……. Bir bakışta!..
 

Özlü ve basit yaklaşımı ve çok iyi dizayn edilmiş renkli görsel çizimleri ile ile “Bir bakışta” serisi dünya çapında  sağlık alanında eğitim gören farklı branşlardaki öğrenciler, stajyer doktorlar ve sağlık profesyonelleri tarafından kullanılmaktadır.

Bölümler içindeki her konu başlığı, açıklayıcı bir metinle desteklenen açık, takip edilmesi kolay diyagramlar içeren 2 sayfayı kapsayacak şekilde basılmıştır.

Geniş bir yelpazedeki konuları kapsayan ve  “Bir Bakışta” adında farklı disiplinlerde basılan bu kitaplar, konuların öğretilmesi, öğrenilmesi ve gözden geçirilmesi açısından ideal metinleri ve diyagramları kapsamaktadır. Sadece üniversite eğitimi sırasında değil, sonrasında da kullanılabilecek kitaplardır.

 

 

Kapsamlı bir şekilde yeniden gözden geçirilmiş ve güncellenmiş olan bu dördüncü baskı,  geniş konuları kısa ve öz bir şekilde anlatan anlatım tekniği ile ile insan fizyolojisini anlamada önemli bir katkı sağlamaktadır.

 

Bu kısa ve öz anlatımlı kılavuz kitap, hücresel seviyeden kompozit fizyolojik sistemlere kadar karmaşık bilgiyi çekirdek bileşenlerine bölerek anlamayı kolaylaştırır. Bu güncellenmiş baskı hücre sinyali, termoregülasyon, irtifa ve uzay fizyolojisi gibi üç yeni bölümün yanı sıra, tıp, dişçilik, sağlık bilimleri ve biyomedikal öğrencilerine tüm eğitim seviyelerinde yardımcı olacak terimler sözlüğü içermektedir.

 

Renkli resimleri, akılda kalıcı veri tabloları ve okunması kolay metinleri içeren bu kitap, fizyoloji ile ilgili temel kavramların anlaşılmasına yardımcı olacak özet bir rehber kitap niteliğindedir.

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 37.50 TL 77.30 TL
3 25.00 TL 78.05 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.