Whatsapp Hattı

Ücretsiz Kargo

 

  ​      
 

 

 

Anatomi Ders Notları

  • 9786059528900
  • Okan BİLGE
  • İstanbul Tıp Kitabevleri
  • 2019
  • 265
56.00 TL
İlgili Ürünler
Ürün Bilgileri Taksit Bilgileri Yorumlar Soru ve Cevap

Sağlık Bilimleri Eğitimi içinde Anatomi Dersi gerek süre gerekse yoğunluk olarak çokça yer almaktadır. Aslında mesleki bilgiler için temel oluşturacak olan bu ders, muhtemelen öğrencilerin önceki eğitim süreçlerinde yer almamış olması ve yabancı dilde terminolojinin sıkça kullanılması sebebiyle, eğitimlerinin ilk yıllarında en çok zorlandıkları konuları içermektedir.

Bu kitapta Anatomi dersini mümkün olduğunca sade, anlaşılır, kalıcı ve kullanılabilir bir şekilde, klinik örneklerle zenginleştirerek, derslerde anlatmış olduğum şekliyle kaleme almayı hedefledim. O nedenle isminin “Anatomi Ders Notları” olmasını uygun buldum. Amacım derste verilen bilgileri bir araya toplayarak sizler için bir tekrar ve hatırlatma kaynağı oluşturmak ve sınavlarda sizi başarıya ulaştırmak, üzerine konulacak yeni bilgiler için sağlam bir zemin oluşturmanıza yardımcı olmaktır.

Kitap bir ders notu özelliği taşıdığı için sadece bilgiye yer verilmiş, Anatomi atlası ile birlikte çalışılması öngörülmüştür ve tavsiye edilmektedir.

 

Tüm öğrencilere başarı dileklerimle,

 

Prof. Dr. Okan BİLGE

İş Bankası

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar

2 28.00 TL 57.72 TL
3 18.67 TL 58.27 TL
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.